Prosinec 2012


Twilight song

10. prosince 2012 v 15:49 jen tak 2
Jestliže milujete Twilight ságu jako knížky a film tak se dozvíte. Když aoutorka Stephenie Meyer psala tuhle serii, poslouchala u toho kapely jako Muse a Linkin Park a to pro inspiraci. Linkin Park jsou americká roková kapela z Kalifornie a jejich písnička "Leave out all the rest" byla hrána při závěřečných titulcích prvního filmu.

Twilight Sága: Rozbřesk - 2.část

1. prosince 2012 v 18:18 jen tak 2
Tuhle středu jsem se byla na tehle filnový kousek podívat v kině. Podotíkám, že jsem to dva dny předem sledovala na internetu, ale s tím zážitkem s kina se to nedá srovnat. Je to ulpně jiný. Vzhledem k tomu, že jsem Twilight ságu nesledovala od začátku, trochu jsem nevěděla co mě čeká, samozřejmě jsem o tom měla nějaké věci v podvědomí. Tehle díl mě nadchnul. Moc se mi to líbilo. Sasi nejvíc ze všeho ty jejich červené oči a ta bitva na konci a samožřejmě taky někteří herci. A to taky nemluvím o vlkodlacich, kteří vypadají opravdu přesvěčivě. myslím že to na mě udělalo dobrý dojem. A co na vás?

Samota

1. prosince 2012 v 18:10 Téma týdne
Nevím, myslím že na tomhle světě člověk nemůže být sám. Je tu tolik lidí. Já teda zatím sama jsem, teda pokud to vemem v tom smyslu jestli mám přítele, jinak sama určitě nejsem. Mám velkou rodinu a pár opradvu dobrých přátel. Každý je někdy sám. Někomu to možná nevyhovuje, ale být někdy sám je docela dobrý, člověk má čas přemýšlet nebo jen tak ležet a nic nedělat. Prostě vypnout. Ale rozhodně je dobrý, když je to třeba jen hodina nebo tak, protože být třeba sama na opuštěném ostrově tak mě hrábne. Tobych opravdu nemohla, já mám moc ráda společnost ostatníc lidí.