Spoiler na 4 serii

27. června 2012 v 19:18 |  Upíří Deníky

Již za pár týdnů začne v Atlantě natáčení čtvrté série The Vampire Diaries, a tak se pomalu začínají uvolňovat nějaké trošku spoilerové informace. A dnes se podíváme na zoubek dvěma novým postavám, na které se ve čtvrté řadě můžeme těšit… ještě podotknu, že informace to jsou spoilerové, takže kdo chce zůstat překvapen, neměl by dále číst.
Naše hlavní partička se rozroste o šestnáctiletou dívku April, která se vrátí zpět do městečka. Pochází tedy právě z Mystic Falls a pamatuje si z dětství Elenu i Jeremyho. Posledních pár let byla ale pryč na soukromé škole. Do Mystic Falls se vrátí kvůli úmrtí v rodině, takže když se s ní poprvé setkáme, bude truchlit (pozn. možná se to bude týkat nějaké staré známé postavy). I když zatím neznáme úmysly April, bude prý chytřejší, než se může na první dojem zdát.
Tvůrci ale také hledají někoho mnohem nebezpečnějšího - doslova přeloženo jako děsivě sexy herce (s důrazem na to děsivě), který by ztvárnil postavu jménem Connor. Ten je popisován jako "vysoce trénovaný vraždící stroj", tedy vlastně nic moc zvláštního na nováčka v Mystic Falls…
Obě role jsou víceepizodní, takže lze očekávat, že minimálně v první části čtvrté série TVD budou obě postavy velmi důležité. Co na popis těchto postav říkáte? A máte už vyhlídnuté herce, kteří by je mohli ztvárnit? Komentáře jsou vám otevřeny! O vybraných hercích z castingu vás pak samozřejmě budeme informovat! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama