Červen 2012

vampire diaries love

29. června 2012 v 17:35 Upíří Deníky
Tohle video se tu už jednou objevilo. A je tady znova, protože když jsem viděla tu sledovanost dost mě to potěšilo. Tak děkuju všem kdo se podívali a doufám, že se bude líbit i těm, kteří se teprve podívají .

Mňamka

29. června 2012 v 17:28 Téma týdne
Jo čokoláda je dobrá věc. Mám ráda mléčnou a i oříškovou, kterou teda nikdy nepohrdnu, tak to je Milka. Ale i nějaká ta jiná neuškodí. Hrozně mi chutná s karamelem. Jo člověk by se po ní mohl utlouct. Mám čokoládu sice ráda, ale dám si jí jednou za čas. Většinou příležitostně a když mám vážně chuť. Vlastně by mě moc zajímalo, kdo ty čokoládový dobroty vymýšlí. Ráda bych mu poděkovala. No a nesmím zapomenout na čokoládový bombóny.


Spoiler na 4 serii

27. června 2012 v 19:18 Upíří Deníky

Již za pár týdnů začne v Atlantě natáčení čtvrté série The Vampire Diaries, a tak se pomalu začínají uvolňovat nějaké trošku spoilerové informace. A dnes se podíváme na zoubek dvěma novým postavám, na které se ve čtvrté řadě můžeme těšit… ještě podotknu, že informace to jsou spoilerové, takže kdo chce zůstat překvapen, neměl by dále číst.
Naše hlavní partička se rozroste o šestnáctiletou dívku April, která se vrátí zpět do městečka. Pochází tedy právě z Mystic Falls a pamatuje si z dětství Elenu i Jeremyho. Posledních pár let byla ale pryč na soukromé škole. Do Mystic Falls se vrátí kvůli úmrtí v rodině, takže když se s ní poprvé setkáme, bude truchlit (pozn. možná se to bude týkat nějaké staré známé postavy). I když zatím neznáme úmysly April, bude prý chytřejší, než se může na první dojem zdát.
Tvůrci ale také hledají někoho mnohem nebezpečnějšího - doslova přeloženo jako děsivě sexy herce (s důrazem na to děsivě), který by ztvárnil postavu jménem Connor. Ten je popisován jako "vysoce trénovaný vraždící stroj", tedy vlastně nic moc zvláštního na nováčka v Mystic Falls…
Obě role jsou víceepizodní, takže lze očekávat, že minimálně v první části čtvrté série TVD budou obě postavy velmi důležité. Co na popis těchto postav říkáte? A máte už vyhlídnuté herce, kteří by je mohli ztvárnit? Komentáře jsou vám otevřeny! O vybraných hercích z castingu vás pak samozřejmě budeme informovat! :-)

Škola noci 9

26. června 2012 v 9:45 Škola noci
Na stránkách knižního klubu se objevil v předprodeji devátý díl serie s názvem Předurčená.

Anotace

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie. Neferetiny intriky navíc dál rozsévají neklid mezi studenty i profesory, a zdá se, že dokonce ani ta nejpevnější přátelství před nimi neobstojí. Naštěstí se objevují také nečekaní noví spojenci. Zoey si uvědomuje, že jestli má konečně odhalit světu Neferetinu prohnilost a narýsovat jasnou čáru mezi Světlem a Temnotou, bude k tomu potřebovat i nepřátele svých nepřátel.


Vampire diaries / Anna

25. června 2012 v 21:20 Upíří Deníky
Tak podle nejnovější fotky si herečka Malese Jow změnila barvu vlasů. Známe ji jako Annu , jenž si zahrála dceru upírky Pearl v roce 1864. Pak po návratu do Mistic Falls projevila své city k Jeremymu. No a v druhé serii se na scénu vrátila jako duch.
Tak mi napište jestli se mám její změna líbí.
.

Poznávat svět

23. června 2012 v 18:45 Téma týdne
Jo cestování to je asi jedna z mnoha věcí jenž mají lidé na světě rádi a to všichni. Každý rád objevuje něco nového a tahle záležitost je k tomu přesně stvořená. Já byla v Egyptě a v Anglii. A to zatím bylo tak mé cestování. Lepší něž nic. No ráda bych scestovala celý svět, ale kde na to vzít. A taky bych musela trošku vypilovat angličtinu, protože bez tý by to asi nešlo. Jinak k přepravě volím letadlo, auto mož ná i loď. Ale aoutobus, no když nic jinýho nezbývá tak i ten. Tak a co vy kde jste třeba byly?


Krása - a co s tím ?

17. června 2012 v 15:55 Téma týdne
Krása. Ta je tu už od začátku věků. Zobrazovaná v obrazech či vytesaná do kamene v podobě sochy. Na světě jsou lidé krásní a však krása není vše. Je vnější a vnitřní. Za krásné můžete považovat i západ slunce nebo modrou hladinu moře. Krása je pomíjivá a né vždy skutečná. Káždý si pod tímto slovem může představit cokoliv co chce. Ať je to nová kabelka od Prady či motorová sekačka nejnovějšího typu. Hledat krásu můžeme všude. Je v každém z nás, nejen v nás, ale i ve fauně a floře. I pocity, kreté prožíváme jsou krásné. To že jsme na světě je zázrak a využívat to všechno je krásné.

Železný král 1

8. června 2012 v 10:17 KNIHY
První díl skvěle hodnocené "young adult" série s nádechem fantasy. Život šestnáctileté Meghan Chaseové se převrátí naruby, když se dozví, že jejího malého bratra unesly podivné bytosti do kouzelné země Férie. Během záchranné mise se ukáže, že Meghan je dcerou mocného Letního krále a ona samotná je pro mnoho obyvatel říše cennou trofejí. Ve snaze najít bratra se spojí s Ashem, zimním princem a svým nepřítelem, jehož chladná krása, statečnost a skrývaná zranitelnost jsou Meghan čím dál méně lhostejné…

Kruh ohně

8. června 2012 v 10:15 KNIHY
Lia se vydává na nebezpečnou cestu za chybějícími stránkami Proroctví a pátrá po zbývajících klíčích, pomocí nichž by mohla zavřít Bránu, a zabránit tak příchodu Samaela na tento svět. Sama to ale nezvládne. Podaří se jí přesvědčit sestru Alici, která stále více podléhá zlu, aby jí pomohla? Obřad musí být vykonán v den slunovratu a čas rychle utíká… Ohromující závěrečný díl "gotické" fantasy trilogie z Ameriky 19. století.

Co je vlastně normální ?

8. června 2012 v 9:59 Téma týdne
No to je otázka. Pro mě tenhle svět v některých ohledech moc normální není. No ale tady se dá mluvit o mnoha věcech. Tak třeba o dabingu Upířích deníků. Ten mi teda normální nepřijde.jako zatvrzelá faninka má z toho fak nerva. Vážně by mě zajímalo kdo to překládal. A jinak dobrý. Po delší době píšu téma týdne a myslím, že je to dobře vyjádřit svůj názor. To je totiž normální. Já osobně si myslela, že na střední škole, kde teď studuji, najdu normální lidi a zatím jsem tam našla bandu puberťáků. Né pár lidí je tam normálních. :-)
Co by mohlo být ještě normální. Třeba to, že by lidi měli být vychováni k dobrým způsobům. Což teda nejsou. Každý jsme jiný. A určit přesný standart slova normální je dost těžké. Každý si pod tím může představit něco jiného.

Hot or Not / Ian - Damon.

6. června 2012 v 21:41 Hot or Not?
Tak je tu nové Hot or Not. Minulé foto. Jste zhodnotily jako Hot. Teď je tu nová fotka. Tak hlasujte.