Spoiler na čtvrtou serii

1. dubna 2012 v 14:08 |  The Vampire diaries serial 3
Nedávno jste řekla, že přijde chvíle, kdy si Elena bude muset vybrat. Co nového nám prozradíte?
Ano, to je pravda, Elena si bude muset vybrat. V současné době jsme v takové fázi milostného trojúhelníku, že je Elena tak trochu zmatená. Váže ji pouto ke Stefanovi, ale cítí něco i k Damonovi. Co s tím? Elena si ke konci série uvědomí, že city ke Stefanovi jsou přeci jenom ty silnější a pravé…
Ouu.. tak to Damona zabolí.
Přesně tak. Proto se Damon rozhodne z Mystic Falls na chvíli odejít. Může to být měsíc, může to být půl roku, může to být navždy. Ian Somerhalder se totiž chce v následujících měsících plně věnovat své nadaci, takže jsme museli s Kevinem příběh trochu upravit a urychlit. Na začátku čtvrté série s ním tedy nebudeme počítat.
Jak to vypadá s Alaricem, když Matt Davis získal hlavní roli v pilotu "Cult"?
Jak už jsem prozradila dříve, ve finálové epizodě nás čeká nějaká ta smrt… stačí ta odpověď takhle?
Tak to přijde seriál o hodně. Jak to tedy bude vypadat v Mystic Falls dále? Máte nějaké nápady na příběhy ve čtvrté sérii?
Víte, nechci tu moc věcí nastiňovat, ale nemáme tu jen Damona, Stefana a Elenu. V další sérii se zaměříme více na upíro-vlkodlačí pouto mezi Caroline a Tylerem. Jeremyho také čeká na jeho cestě něco velmi důležitého. Samozřejmě tu jsou také i Původní. Ve čtvrté řadě ukážeme více flashbacků z jejich života. A potkáme nového velkého nepřítele, kterého se bude bát i Klaus. Tento velmi mocný "trojhybrid" - upír, vlkodlak a anděl - se bude jmenovat Gott. Jedná se vlastně o lovce upírů, vlkodlaků a čarodějů. Rozhodně se tedy máte na co těšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama