Listopad 2011

můj přítel

24. listopadu 2011 v 16:07 Téma týdne
Tak po delší době píšu téma týdne. A je to moc těžký se rozhodnout, protože z těch knížek se nedá vybrat jen jeden oblíbenec. Ale asi nejvíc mám ráda Damona z Upířích deníků. A pak by tu taky byl Dimitrij z Vampýrské akademi. A mnoho dalších jako např. Daniel z knížky Pád Nebo Baltazar z Akademie Everynight. A nesmím zapomenout na Školu Noci kde je mou oblíbenkiní Zoe.Takže asi tak prostě si jednu nevyberu.

Epizoda 2×16

19. listopadu 2011 v 16:52 The Vampire diaries písničky
Angel Taylor - "Epiphany"
S.O. Stereo - "I'll Take the Bullet"
S.O. Stereo feat. Candice Accola - "Eternal Flame"
S.O. Stereo - "Hello Miss Heels"
James Morrison feat. Nelly Furtado - "Broken Strings"

Epizoda 2×15

19. listopadu 2011 v 16:49 The Vampire diaries písničky
Foster The People - "Pumped Up Kicks"
Pet Lions - "When I Grow Old"
The XX - "Islands"
The National - "Lemonworld"
The Airborne Toxic Event - "Happiness Is Overrated"


Kniha 1: Zář

16. listopadu 2011 v 15:20 KNIHY
Do poklidného přímořského městečka Tallow Beach nečekaně přijíždějí tajuplní sourozenci Gabriel, Ivy a Bethany Churchovi. Začnou studovat na střední škole a jejich objevení vzbudí mezi místními pořádný rozruch. Odkud se vzali? Kdo jsou jejich rodiče? Proč ve všem vynikají, aniž by vynaložili sebemenší námahu? Pro jejich tajnůstkářství a nadpozemskou krásu však existuje vysvětlení: Gabriel, Ivy a Beth jsou andělé, jejichž posláním je zachránit svět, jenž se ocitl na pokraji zkázy. Do jejich životů vstupuje Zlo v podobě bezohledného a krutého spolužáka, který zatouží po Beth. V děsivém dramatu, které následuje, andělé a člověk spojují své síly v zoufalém pokusu překonat dobrem ničivé síly temnoty a zachránit milovanou kamarádku.

Válečník

16. listopadu 2011 v 15:18 Michael Scott
Alchymista umírá a jeho ženě Perenele zbývá několik dnů. Doktor John Dee je prohlášen za psance a lidskému pokolení hrozí zkáza. Legendární dvojčata - zlato a stříbro - se rozdělila. Jeden svět zachrání a druhý zničí. Kdo je kdo? Sága irského mistra fantasy Michaela Scotta se blíží ke konci. K rozuzlení dramatického příběhu, který nezná hranic, už zbývá pouze jeden, poslední díl - Kněžka.

Hot or not?

11. listopadu 2011 v 13:04 Hot or Not?
Tak tuhle fotku jste zvolili jako hot.
A teď je tu další hlasování. Vybrala jsem fotku Lexi. Vím, že už je mrtvá a ta fotka je z druhé serie, ale myslela jsem že by bylo hezké zavzpomínat.
hlasování probíhá do 11.12.Epizoda 2×14

9. listopadu 2011 v 18:08 The Vampire diaries písničky
Free Energy - "All I Know"
Smith Westerns - "All Die Young"
Ladyhawke - "Manipulating Woman"
Kyler England - "You Wait For Rain"
Matthew West - "Family Tree"

Epizoda 2×13

9. listopadu 2011 v 18:06 The Vampire diaries písničky
Adele - "Don't You Remember"
Alex Band - "Only One"
Hurts - "Stay"
Natasha Bedingfield - "Strip Me"
Ryan Star - "Losing Your Memory"

Pauza

9. listopadu 2011 v 18:04 Upíří Deníky
Jak zde již bylo řečeno, devátý díl The Vampire Diaries s názvem Homecoming bude v letošním roce dílem posledním. Bude odvysílán 10. listopadu a poté následuje pauza. Julie Plec na svém twitteru zveřejnila, že se seriál na obrazovky vrátí 5. ledna příštího roku.