Září 2011

Temné vize

28. září 2011 v 15:38 KNIHY
Schopnosti, které přesahují lidské chápání! Kaitlyn má nezvyklé oči a jasnovidecké schopnosti. Žije s pověstí čarodějky. Pozvání do institutu nadaných pro ni znamená naději na nový život. Všichni se však brzy dozví pravdu o experimentu, který ohrožuje jejich zdravý rozum a životy… Zatímco přemýšlela, stále si kreslila. Nebo spíš její ruka si kreslila - zdálo se, že její mozek to vůbec nevnímá. Teď se podívala dolů a poprvé si všimla, co vytvořila. Pavučinu. Ale divné bylo to, co bylo pod tou pavučinou, tak blízko, že se jí to skoro dotýkalo. Oči. Široce otevřené, kulaté oči s hustými řasami. Oči Bambiho. Dětské oči.

Novinka měsíce října
199 kč
272stran

Lidi kolem nás

28. září 2011 v 10:24 Téma týdne
Takže společnost. Pod tímto pojmem si představuju lisi koelm nás. Myslím, že bez společnosti by tu bylo smutno. Člověk jak je známo je tvor společenský avyhledává ostaní. Proto třeba chodíme na různé kroužky a do školy a do práce. Já chodila do tanečních a to je společenská událost.Nikdo nechce být sám a přesto že se všichni na tomhle světě neznáme tak se navzájem potřebujem. A to je správné.

video

25. září 2011 v 14:03 Upíří DeníkyBestsellery

21. září 2011 v 14:51 KNIHY
Erebos
ZÁVISLOST , KTERÁ TĚ POHLTÍ!

přeloženo do 17 jazyků
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Pokud poslouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Ještě než stihl počítač restartovat, přece jen se něco stalo. Z temnoty se vynořila rudá písmena, slova, která pulzovala jako kdyby zásobovala krví a životem skryté srdce.

V Německu prodáno za necelý rok přes 75 tísíc výtisků

Kdo neplní svou úlohu, ten jde z kola navždy ven...

v říjnu 320 stran, 299 kč
Lovkyně snů

Jste ve svých snech OPRAVDU sami?
Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili by jí a mysleli by si, že je blázen. A tak žije se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumí ovládat. Pak se jednou propadne do noční můry, z níž jí ztuhne krev v žilách. Poprvé není v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem...

Vidíte své sny opravdu jen vy?
Možná je někdo s vámi...
Může vám pomoci. Kdo však pomůže jí?...

v říjnu 216 stran, 179 kč

Kdo je nejkrásnější?

20. září 2011 v 17:00 jen tak 2
A máme tu jednu anketu. Můžete v ní hlasovat za Ninu a to na téhle stránce.

Ticho

20. září 2011 v 16:47 Téma týdne
Už dlouho jsem nenapsala žádný článek na téma týdne a teď jdu na to.
Bylo to proto, že jsem byla nemocná a ležela jsem v posteli bolela mě hlava a tak jsem to ticho o kterém píšu ráda uvítala. Stalo se mím kamarádem a díky němu je mi líp. Ticho zkrátka léčí. Někdy může i přinést strach a dodat na atmosféře nějakého fílmu. Nebo se hodí když si čtete tak je moc dobrý mít na to klid.

Nové

11. září 2011 v 14:13 Hot or Not?

Avatary

10. září 2011 v 12:28 Upíří Deníky
Ahoj objednala jsem si avatary sNinou Dobrev a tady jsou.
moc děkuju zde


Další promo

9. září 2011 v 14:23 Upíří Deníky
Tak tohle promo video mě fakt dostalo. No zkuste se na něj kouknout a napište s vůj názor.Tyhle mám ráda

5. září 2011 v 15:23 Téma týdne
Mám 3 nevlastní setry a jednoho bratránka. Jinak jsem jedináček. Někdy mi to vadí ale někdy jsem ráda. Moje nejstarší nev. sestra se jmenuje Monika ta druhá Zuzka a třetí Sabinka. Tý je teprv sedm. Vídáme se docela často nebo jak to jde. Někdy si říkám že je škoda že nemám dvojče.
a to je asi všechno. Vím že je to krátké tak snad se nezlobíte.

upíří deníky

4. září 2011 v 16:17 Upíří Deníky
Tak jsem si koupila nové Bravo. A na hlavní stránce bylo napsáno (O čem jsou nové díly upírského seriálu) .Moc jsem se těšila, že tam bude něco ze třetí serie na kterou už všichni čekáme. Ale tam byl popis epizod ze druhé serie a tak mě to docela zklamalo. Ještě tam byl rozvrh hodin takže to to zklamání trochu vyrovnalo. A co vy si o tom myslíte?

bonus

1. září 2011 v 14:00 Upíří Deníky
Dneska je prvního zaří a tak vám sem dám bonusové video, které nám odhalý tajemství Eleny a Katherine.

Škola noci 8: Probuzená

1. září 2011 v 13:49 Škola noci
Ahoj tak jsem dočetla sedmý díl školy noci a musím říct že mě totálně dostal je to super knížka a já už se moc těším na 8 díl který by měl vyjít někdy na začátku prosince. jinak už jsem jí vyděla i v originále ale to je na mně moc těžké.
A co vy už se taky těšíte?
A jak si myslíte že bude vypadat nová obálka?