Červenec 2011

Animka

27. července 2011 v 15:42 jen tak 2
Mám tu animku na objednávku a moc děkuju je hrozně hezká.

Fanclub

27. července 2011 v 15:23 jen tak 2
Ahoj
tak tu mám Fanclub pro všechni fanoušky Niny Dobrev.
zapsat se můžete v komentářích.
1.jméno
2. blog
3. proč právě Nina
4.sleduješ TVD

A podmínky: dáš si na blog ikonku fanclubu a občas se mrkneš na náš blog.
Ikonka Fanclubu:
(moc děkuju ♥livka♥)

hodnocení blogu

25. července 2011 v 14:01 jen tak 2
PRVNÍ DOJEM: 8 bodů. Blog na mě působí mile, možná toho máš moc v menu
ČLÁNKY: 10 bodů. Tvé články se mi moc líbí, někdy se rozepíšeš, někdy stručně, pěkné
OSTATNÍ: 3 body. Jak už jsem psala, podle mě toho máš až moc v menu ale jinak pěkné
CELKOVĚ JAK NA MĚ BLOG ZAPŮSOBIL: 9 bodů. Krásný designe, přehlednost článků, slušná návštěvnost :)
DOHROMADY POČET BODŮ: 30 bodů z 35. Velmi slušné, jenom tak dál :))

hodnotitel:
http://nikolll-ka.blog.cz

Rušici co jse jmenujou Reklama

25. července 2011 v 10:47 Téma týdne
Ahoj
je tady další téma týdne
Reklamy
Je to věc, která by v televizi vůbec být nemusela, možná jo, ale nemuseli by jí dávat mezi filmy. No i když je to někdy dobrý, že si můžu odskočit a nepropásnu kus filmu, ale musím říct, že někdy to ten čas strašně prodlužuje a mě se chce pak spát zvláště pokud je to nějaký dlouhý film. A já ho pak ani nedokoukám. Všechny reklamy ale nejsou tak hrozné na některé se dá koukat u některých si zacpávám uši a některé přepínám. Někdo říká že by je zrušil myslím, že by to nebylo dobré přece jenom je to takové malé zpestření v nudných časech.
No jestli na to máte svůj názor tak ho napište budu jedině ráda.

návštěvnost

23. července 2011 v 14:17 jen tak 2
Návštěvnost za minuly týden (11.7. 2011 - 17.7. 2011) je:
Pondeli: 3
Utery: 5
Streda: 4
Ctvrtek: 2
Patek: 1
Sobota: 2
Nedele: 1

Celkem: 18
Sice to není moc lídí, ale děkuju všem kteří si můj blog prohlídli nebo možná i oblíbily.

ohodnocení blogu

23. července 2011 v 14:14 jen tak 2
Hodnotím ::
- prvý dojem 10/10
- prehľadnosť 10/10
- aktivitu 7/10
- design 10/10
len by som zmenila menu - dala by som tam popisky :)
spolu : 37/40

Hodnotitel:
http://blocekforgirls.blog.cz

Děkuju

Gomez, Selena: When The Sun Goes Down - CD

21. července 2011 v 10:30 Ladie´s night
Tak tohle CD jsem jsi dneska koupila. Je to novinka. A stejně jako Year without rain mě uchvátilo. Zamilovala jsem si ho a teď ho zrovna poslouchám.

Seznam skladeb:
1. Love You Like a Love Song
2. Bang Bang Bang
3. Who Says
4. We Own the Night
5. Hit the Lights
6. Whiplash
7. When the Sun Goes Down
8. My Dilemma
9. That's More Like It
10. Outlaw
11. Middle of Nowhere
12. Dices (Who Says - Spanish Version)

Připravuje se

18. července 2011 v 17:59 Upíří Deníky
Nakladatelství Fragment pro vás připravuje další čtyři knihy Upířích deníků! Dvě z nich, Zajetí a Osvobození, vyjdou ještě v letošním roce, 21. září a 10. listopadu 2011, zbývající díly pak v prvním pololetí 2012.
Kromě toho se můžete těšit i na české vydání Stefanových deníků, vycházejících z televizního seriálu natočeného podle knižních Upířích deníků. Jejich první díl s názvem Zrození se objeví na pultech knihkupectví již 16. srpna 2011! Druhý díl vyjde 14. října a třetí bude následovat v první polovině roku 2012.
zdroj: www.upiri-deniky.cz


upiri deniky7_zajeti_s150
upiri deniky8_osvobozeni_s150
upiri deniky_stefanovy deniky1_zrozeni_s150

Něco začíná

18. července 2011 v 17:27 Téma týdne
Není to sen co zdál se mi
že nový svět tu náhle byl
kolem mě všechno cizí
dofám že to zmizí
možná dobře začít znova v jiném světe
kde divná kytka kvete

Zatáček je to nejtěší. Teda aspoň pro mě. Vždycky mám strach a nakonec si říkám že možná to bylo správné.Myslím že bychom měly žít teď a proto bychom se neměli bránit novým věcem. Jo a ta básnička je zmojí hlavy ani nevím proč jsem jí jsem napsala.

Paris

18. července 2011 v 14:43 Upíří Deníky
Ian Somerhalder
Sympatický herec (32) a jeho mladá přítelkyně Nina Dobrev (22) se procházeli po Paříži v těsném objetí.
Teprve nedávno pár konečně přestal mlžit a přiznal, že se milují. A teď byli Ian a Nina na první společné dovolené. A které město by se na to hodilo lépe než Paříž, město lásky?
Pár si v těsném ojetí prohlédl památky a nakupoval. Přitom se nazepomínaly vždy zastavit aby si památky vyfotily. V Paříži s nimy byly také jejich matky, což dokazuje, jak vážný je jejich vztah už je.
zdroj: časopis Joy
Záblesk z temna

18. července 2011 v 12:11 Ukázky z knížek
Nad Bard se ztahovali mračna. Vzduch byl těžký a Eleně po těle stékaly kapky potu a krve. Rány se sice zacelovali, ale Stefan jim nedal šanci se zahojit zcela. Každý den přišel aby uspokojil potřebu zvanou hlad. Byla slabá a na pokraji sil. Neměla šanci se hýbat a ani utéct. Z toho nicvědomí jí vytrhla ostrá bolest na stehně.

1864
"Miluji tě Katherine."
"Takhle se to dělá. Musíš si vyhmatat tepnu."
"Všechno bude jinak už navždy."
Navždy.

Kydž se Stefan nasytil, rozhodl se jí pustit. Povolil provazy a Elena spadla. Vyčerpaná se zmohla jen na jediné.
"Proč Stefane?"
A pak už nic. Jen tma.

Dobrá Katherine

Ráno, po tom co jsem jí usadil a obklopil dostatečnou zásobou krve, vyšel jsem po schodech do svého pokoje. Byl velký a laděný do tmavých barev, z kterých tu byla nejvíce tmavě hnědá.
První věc, která mě zaujala byly Eleniny věci na mé posteli. Rozběhl jsem se do koupelny, ale tam nebyla, zkusil jsem to na terase a ani tam nebyla. Možná je dole blesklo mi hlavou.
Uprostřed chodby stála Katherine s plným košem prádla od krve.
" To je Eleny?" zeptala se a udiveně na mně pohlédla.
Vyběhl jsem na horu.
"Eleno, ozvi se, jestli se ti něco stalo tak ti pomůžu nemusíš se bát."
Dole se ozvala rána a další. Výkřik a nadávání. Okamžitě jsem se dostal dolů a spatřil souboj dvou upírů. Katherine byla chvíly na zemi, chvíly tam byl Stefan.
"Dost."
Zařval jsem.Oba dva mě zahlédli, ale jako smyslů zbavaní nepřestávali. Náhle Katherine přirazila Stefana ke zdi a souboj skončil. Bylo až neuvěřitelné jak jejich síly byly vyrovnané.
Okamžitě jsem Katherine přispěchal na pomoc. Stefan se choval jako smyslů zbavený, asi nás ani nepoznával. V očích měl nenávist a neustále koukal na ní a pak zmizel.


zpátky

18. července 2011 v 12:01
Ahoj
tak jsem tady.
Byl to těžký týden,ale stálo to za to. Tak doufám že jste na můj blog nezanevřeli. Nezapomínejte na na rubriku objednej si. Né že bych vám to chtěla vnucovat,ale proč to neskusit.

Pauza

9. července 2011 v 17:11
Ahoj
od zítra tu nebudu odjíždím na týden k babičce na chatu, ale nemějte strach vrátím se. Spíš počítejte že nebudou nové články.

Nina oblečení 1

8. července 2011 v 17:12 Ladie´s night

Bílá košilka : Victorias Secret PINK
Tričko : Rue 21 Thermal
zdroj :http://ninastyle.net/


Dva v jednom

6. července 2011 v 10:13 Téma týdne
Víte, abych se přiznala moc si pod tímhle tématem nedokážu nic moc předastavit. Ale domnívám se, že by to mohlo být tohle.
Podle mě je člověk dvou tváří ten, co se chová jinak na veřejnosti a jinak doma. Na veřejnosti se chová mile je dobře vychovaný, dodržuje etiketu a doma křičí na svou ženu a je nepříčetný. A věřte mi znám to z vlastní zkušenosti. No ale tady to dál rozebírat nechci. Člověk si pak myslí že to je v něm a to je špatný. Já osobně nezkoumám jestli mám druhou tvář. Prostě jsem jaká jsem.

Hitovky

4. července 2011 v 13:09 muzika

Úpravy

3. července 2011 v 19:22 Upíří Deníky
Ahoj. Jak si může te všimnout pustila jsem se do úpravy a vylepšení svého blogu. Pokud k tomu budete mít nějaké připomínky tak je napište do kometářu.

Nina Focení

3. července 2011 v 19:15 Upíří Deníky

Knihy - Nicholas Sparks

2. července 2011 v 14:00 KNIHY


Romantický příběh lásky amerického vojáka a mladé středoškolačky od úspěšného bestselleristy Nicholase Sparkse. John Tyree se stane vojákem, aniž by věděl, co všechno to obnáší. O týdenní dovolence se osudově zamiluje do Savannah, křehké a laskavé dívky. Jejich lásku ale podrobí tvrdé zkoušce 11. září, protože John musí do války. Dokáže láska překonat stesk a odloučení, ale i hlubší rozpory mezi milenci?

Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou nebýt jejího násilnického kluka Marcuse, a potká pohledného Willa. Ronnie ho považuje za hloupého frajírka, ale brzy bude muset svůj názor změnit. Ostatně o těchhle prázdninách na ni čeká krom velké první lásky i mnohem větší a osudovější překvapení. Na konci léta bude Ronnie dospělejší, moudřejší, o trochu smutnější a - zamilovaná.

Časopisy

2. července 2011 v 13:50 jen tak 2
Jak víte Nina Dobrev nafotila mnoho fotografií pro zahraniční časopisy ale zatím aspoň co si myslím já se v žádném z našich její foto neobjevilo. Moc ráda čtu časopis JOY a na facebooku jsem jim nejen pochváli aktuální číslo ale i se zeptala.Ahoj nové číslo už mám prolistované a opět je plné super článků.Moc se mi líbí ta fotka Keira Knightley , v těch fialových šatech jí to vážně sluší. A chtěla jsem se zeptat zdali by jste do rubriky Joy album tam jak ukazujete vývoj známích osobností v čas nezařadily třeba Ninu Dobrev, pokud už jste tak neučinily v některém z minulých čísel . Děkuju

A takhle zněla odpověď, ale tak snad se někdy dočkáme.
    • Časopis JOY Deniso, diky za pochvalu! Do rubriky album se snazime davat opravdu zname osobnosti, abychom udelali radost co nejvice ctenarkam. Takze Ninu Dobrev tam zatim zaradit neplanujeme, ale co neni, muze byt :-).