Červen 2011

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka

30. června 2011 v 19:38 Filmy


foto

28. června 2011 v 20:17 Upíří Deníky
ahoj

28. června 2011 v 20:03
Ahoj
jsem ráda že se vám můj blog líbí a že se návštevnost s každým dnem zvyšuje.
nezapomínejte na článek Návrh a i na ostatní rubriky do kterých se snažím dávat průběžne novinky.
Děkuju

Jeden příběh, mnoho dílů

28. června 2011 v 13:46 Téma týdne
Seriály
Nekonečný příběh, promítají se v něm osudy mnoha postav a někdy je seriál i o reálném životě. Seriály nám zpestřují televizní program a dá se říci že se na nich dá vypěstovat i závislost. V některých můžete najít možná i situace, které se vám taky stali. Seriáy, myslím že jsou oblíbenějsí u mladých a jejich mnoho a člověk má někdy problém, když se mu dva kříží a on to nestíhá.

Epizoda 2×08

26. června 2011 v 10:07 The Vampire diaries písničky
Dragonette - "We Rule The World"
TV On The Radio - "Wolf Like Me"
Editors - "Blood"
Andrew Belle - "In My Veins"
Cruel Black Dove - "Love Song"
The Afters - "Ocean Wide"
Sleeperstar - "I Was Wrong"

/www.the-vampirediaries.cz/

Epizoda 2×07

26. června 2011 v 10:06 The Vampire diaries písničky
Cruel Black Dove - "Love My Way"
Gorillaz - "On Melancholy Hill"
Digital Daggers - "Head Over Heels"
Morning Parade - "Under The Stars"
Joel & Luke - "People Change"
Kaskade Feat. Dragonette - "Fire In Your New Shoes"
Tawgs Salter - "Brave"

video - Katherine

25. června 2011 v 10:58 Upíří Deníky

Tak tohle video se mi myslím vážně povedlo. Pokud na něj máte svůj názor tak mi ho prosím napište, moc mě to zajímá. Pokud si rozkliknete odkaz na YouTube tak tam najdete ještě jedno nové video.

Řekni, kde ji najdu

23. června 2011 v 18:55 KNIHY


Ralph Fisher strávil rok ve vězení a na svůj první večer na svobodě si udělal velmi přesné plány: nastal čas odplaty. Nezastaví se ani před vraždou, aby získal adresu své bývalé manželky - ženy, kterou považuje za původkyni všech svých potíží a které přísahal pomstu. Proto zamíří z Floridy do Ohia, kde se jeho bývalá žena skrývá. Také na Floridě se Jamie Kelloggová probudí z příšerné noční můry o pohřbu své matky a bilancuje svůj život: hezká, ale nijak zvlášť schopná devětatřicetiletá žena v nudném zaměstnání, s exmanželem v Atlantě, se ženatým milencem v nemocnici a úplně cizím chlapem v posteli. Ten cizí chlap je ale všechno, co její bývalí muži nebyli: něžný, pozorný a se smyslem pro dobrodružství. Přesvědčí Jamii, aby zapomněla na práci a nestarala se o to, co si pomyslí její panovačná, příliš dokonalá sestra. A tak si spolu naplánují výlet do Ohia, kde údajně žije se svou matkou syn okouzlujícího neznámého... Řekni, kde ji najdu je román o odvaze, pravdě a síle, kterou člověka získá, jen když uvěří sám v sebe.

Neúplená mozaika

23. června 2011 v 18:52 KNIHY


Kate Sinclairová je rodinná terapeutka, odbornice na problémy mezilidských vztahů. Poslední dobou však má pocit, že se jí vlastní život začíná rozpadat pod rukama - jako by najednou musela řešit až příliš mnoho problémů. Menopauza, konfliktní dospívající dcera, matka postižená Alzheimerovou chorobou a náhlé prudké citové vzplanutí, které by mohlo ohrozit Kateino manželství. A jako by toho nebylo dost, Kateina nezvládnutelná, problematická mladší sestra se pevně rozhodne provdat za muže, kterého všichni kromě ní považují za perverzního sériového vraha. Kate se najednou zdá, že svět kolem ní přestává být normální, a usilovně se snaží sestavit roztříštěné kousky svého života do obrazce, který by dával alespoň trochu smysl. Ale bojí se, že až se jí to podaří, bude pro některé z jejích blízkých už příliš pozdě.

Epizoda 2×06

23. června 2011 v 18:46 The Vampire diaries písničky
The Script - "This Love"
The Black Keys - "Tighten Up"
The Temper Trap - "Science Of Fear"
Athlete - "Wires"

www.the-vampirediaries.cz

Epizoda 2×05

23. června 2011 v 18:45 The Vampire diaries písničky
The Smashing Pumpkins - "The Fellowship"
Trent Dabbs - "Counting Sleep"
Athlete - "Superhuman Touch"
The Rifles - "Sometimes"
The Fast Romantics - "Cool Kids"
The Naked And Famous - "Punching In A Dream"
Sky Ferreira - "Obsession"
Title Tracks - "Steady Love"
New Politics - "Yeah Yeah Yeah"
The Pass - "Colors"
Kris Allen - "I Need To Know"

Pomoc

23. června 2011 v 18:21 Ukázky z knížek
"Pomoc, pomocte mi".
Když otevřela oči spatřila místnost, špinavou a zatuchlou, pouze s malým okínkem s mříží. Kterým pronikalo málo světla na to aby tu člověk dobře viděl, ale ona nebyla člověk. Její zrak se dokázal přispůsobit i těmto podmínkám. Neměla by se bát, ale bála se. Zjistila, že je spoutaná. Ruce měla svázané provazem připevněním ke stropu, byla ve spodním prádle a na nohou měla kousance. Všechno jí bolelo a strácela síly a to jak fyzické tak i psychické. Náhle zaslechla kroky. Těžké, dunící v chodbě za dveřmi, z těžké oceli a ješte s petlicí. Dveře se otevřely a vešel Stefan.
"Stefane, co to má znamenat ? "
"Kde to jsem ? Damone." vykřikla zoufalá Elena.
" Damon tu není a nebude. Nikdo tě tu nenajde."
Stefan byl celý od krve, v očích mu blikaly blesky a z jeho výrazu čišila nenávist.
" Nikdo tě už nenajde."
" Stefane, cos mi to udělal a proč?"


Damonova rána


Otevřel jsem oči, protáhl se a obrátil na bok na stranu postele, kde ležela Elena, jenže teď tam nebyla, byla u sebe doma a spala ve svojí posteli. Vstal jsem a roztáhl těžké vínové závěsy. Místnost zaplavila sluneční záře a z otevřeného okna zavanul čerství vzduch.
" Dobré ráno" ozvalo se od dveří.
Elena je tady přišla za mnou. Ještě chvíly stál zádi k ní a vychutnával si ten pocit, že teď je to on. A pak se otočil.
" Katherine."
Poznal jsem jí. Vlnité vlasy, kožená bunda a vysoké podpatky. Vůbec se nesnažila být jako Elena, vůbec jí nevadilo, že jí každý pozná.
"Co tu děláš, myslím že máš být někde jinde a s někým jiným."


To co nevidíme

21. června 2011 v 17:21 Téma týdne
Tak tohle téma je magie.
Já mám ráda magii i kouzla a věřím, že existují už přeci jen to že žijem je takové menší kouzlo. A za kouzlo se dá považovat i láska aspoň si to myslím protože když vás má někdo rád je to štěstí. Moc bych chtěla umět čarovat ale nemyslím tahat králíka z klobouku. Třeba takové ovládání živlů by se mi moc líbilo nebo číst lidem myšlenky a slyšet je to co si myslí, přetvořit něco a udělat novou věc. Jo kouzla to je pěkná věc, když uvážím že v minulusti za to upalovali, ale to už se snad dneska nedělá aspoň doufám.Tak i tak každý má svá kouzla a je jen na nás jak se je naučíme využívat.

Škola noci 7: Vyhořelá

21. června 2011 v 17:13 Škola noci


Zoeyina duše se ocitá na onom světě - roztříštěná na kusy, vyhaslá, pronásledovaná výčitkami svědomí. Její kamarádi se však nechtějí vzdát naděje, že se vrátí a a zachrání svět, v němž se schyluje k bitvě mezi pradávnými silami Světla a Temnoty. Stark je ochoten dokonce nasadit vlastní život, aby se za svou paní dostal tam, kam před ním ještě žádný bojovník nevstoupil. Stevie Rae mezitím v Tulse svádí soukromou bitvu s Temnotou i sama se sebou. Být velekněžkou červených mláďat totiž znamená spoustu zodpovědnosti - navíc musí občas skrývat své city a střežit svá tajemství, a to za cenu lží - a někdy dokonce i životů…

Sukuba 1 - Trápení

21. června 2011 v 17:12 KNIHY


Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností? Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena! Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…

to nejlepší

20. června 2011 v 13:35 muzika

Epizoda 2×04

19. června 2011 v 20:04 The Vampire diaries písničky
Haydn - "Quartet For Strings In C Major, Emperor"
Collide - "Rock On"
Ballas Hough Band - "Together Faraway"
Howls - "Hammock"
Goldfrapp - "We Radiate"
Tyrone Wells - "Time Of Our Lives"
Sara Bareilles -"Breathe Again"

Epizoda 2×03

19. června 2011 v 20:03 The Vampire diaries písničky
Meiko - "Under My Bed"
Lifehouse - "In Your Skin"
The Asteroids Galaxy Tour - "Fantasy Friend Forever"
The Duke Spirit - "Send A Little Love Token"
Stars - "Changes"
A Fine Frenzy - "Ashes And Wine"

Novinka

16. června 2011 v 16:00 Upíří Deníky

videa

15. června 2011 v 19:06 Upíří Deníky