Březen 2011


Černá labuť

19. března 2011 v 12:58 Filmy

V psychologickém thrilleru Černá labuť, zasazeném do prostředí newyorské baletní scény, zavádí vizionářský režisér Darren Aronofsky diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou.

NESTAČÍSI to jen přečíst, to musíte vidět.
Já osobně jsem z toho povrvé měla zvláštní pocit. Je velmi obdivuhodné jak se Natalie s tou rolí vypořádala. Někdy jsem se v tom trochu ztratila a proto teď na to koukám znova. Myslím že to ve vás zanechá hluboký dojem.


Epizoda 1×08

13. března 2011 v 10:36 The Vampire diaries písničky
The Birthday Massacre - "Happy Birthday"
Pete Yorn - "Thinking Of You"
Tiesto feat. Tegan & Sara - "Feel It In My Bones"
Tiesto feat. CC Sheffield - "Escape Me"
Telekinesis - "Tokyo"
Mike Sheridan and Mads Langer - "Too Close"
Fauxliage - "All The World"
The Black Box Revelation - "Love In Your Head"
Switchfoot - "Yet"

Kaštanový král

13. března 2011 v 10:30 KNIHY


Autor: Nathan D.Wilson

Když Henry York objevil za stěnou své ložnice devětadevadesát tajných dvířek, netušil, že to jsou vstupy do mnoha dalších světů. Bohužel se mu zároveň podařilo osvobodit i nesmrtelnou čarodějnici z pradávných dob, která dychtí po moci a chystá se zničit veškeré světy za dvířky - a zároveň i všechny ty, které má Henry rád. Henrymu nezbývá než požádat o pomoc legendárního Kaštanového krále. Všechno má však svou cenu a může se stát, že Kaštanový král po něm na oplátku bude vyžadovat cosi stejně nebezpečného jako čarodějnice sama. Třetí díl série (Sto tajných dvířek, Pampeliškový oheň).


pěkné video

3. března 2011 v 15:38 Upíří Deníky
Ale není moje